BİR AŞK HİKAYESİ

Güncelleme tarihi: 10 Haz 2021

bir gün bir çocuk varmış ve o çocuk bir kızı bir bakışı ile çok sevmiş çocuk onu eskiden tanıyormuş ama kız onu tanımıyordu. çocuk onu tanıdığı için onu sosyal medyadan takip etmeye başladı kız ise onu takip etmedi zaten çocuk tipsiz iken kız güzeldi ama sadece güzel erkekler mi sevecek tipsiz bir erkek de sever tabi ki. günler haftalar hatta aylar geçmiş kız çocuğun onu sevdiğini bilmiyor. çocuk sonunda dayanamayarak kıza mesaj yazar sosyal medyadan ancak kızdan ne mesaj gelir nede başka bir haber.


Çünkü kız güzel öyle bir çocuğa bakmaz bakmıyor da. çocuk böyle olacağını biliyor aslında ama bile bile yazıyor kıza. üstünden günler haftalar geçiyor çocuk hep bakıyor ama mesaj yok çocuk olmayacak bu iş diyerek kızı unutmaya çalışıyor unutuyor da hatta üstünden aylar geçiyor. ta ki o kız o çocuğun karşısına tekrar çıkana kadar o kız tekrar karşılaşıyor o çocukla ve o kız o çocuğa çok güzel bakıyor tabi ki kızda çocuğun ona yazdığı kişi olduğunu biliyor ve çocuk bu kadar unutmuşken tekrar kız beynine giriyor unutmaya çok çalışıyor ama olmuyor olmuyor olmuyor her gün onun gizli olmayan bir sosyal medya hesabına bakıyor resmine bakıyor ve çocuk olmuyacağını biliyor.

ama o çocuğun tipsizliği kilosundandı yani kiloluydu ondan tipsizdi ve o çocuk büyük bir azimle zayıflamaya başladı ve zayıflıyordu da ama kız aklından çıkmıyordu. ama çocuk nasıl ümitli zayıflayıp güzel bir vicüdü olunca olucak gibi diyor ama içindende olmayacağını çok ama çok iyi biliyor.


HİKAYENİN DEVAMI YAKINDA!
3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör