Cin Hapishanesi! Dünya Bu deliği konuşuyor! Profesörden korkutan açıklamalar!

Yemende cin hapishanesi olduğunu söyleniyor. Ummanda maceracı kişiler tarafından Yemen'de keşfedilmiş olan merak edilen delik profesörler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Bir grup bilim insanı deliğin içine indi ve ardından, deliğin, ölülerin ruhlarının toplandığı bir cin hapishanesi olduğu söylentiler konuşuluyor. Ayrıntılar Haberimizde.

Maceracılar tarafından keşfedilen delikte araştırmalar sürüyor. Bir grup bilim insanı, deliğin içine indi ve araştırmalar gerçekleştirdi. Gizemli delikle ilgili araştırmalar sürüyor. "Cin hapishanesi" veya "Dünya'yı yok edebilecek süper yanardağ" olduğu iddia ediliyor delikle ilgili.


"DELİKTE TUHAF BİR KOKU VAR"

Jeoloji profesörü Mohammed al-Kindi, "İçeri indiğimizde garip bir hava vardı. Ayrıca burunlarımıza kötü bir koku geldi. Obruk içerisinde ölü hayvanlar var. Burası gerçekten gizemli bir bölge" açıklamasında bulundu.CİN HAPİSHANESİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Delikle ilgili korkutan söylentiler de kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor. Bu söylentilerden en dikkat çeken, deliğin bir cin hapishanesi olduğu yönünde. Bir başka iddiaya de deliğin 'Dünya'yı yok edebilecek süper yanardağ' olduğu.


Önümüzdeki günlerde obruk ile ilgili kapsamlı bir rapor yayınlanacağını söyledi bilim insanları.
408 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör