Fahrettin Koca'dan Yüz Yüze Eğitim Açıklaması! Okullar Eylülde Açılacak Mı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu Toplantısı Sonrası Okullar yüz yüze eğitim ile alakalı çok önemli açıklamalarda bulundu. Okullar Eylülde açılacak mı? yüz yüze eğitim eylülde başlayacak mı? okullar açılacak mı? okullar nasıl açılacak? yüz yüze eğitim eylülde başlayacak mı? Bilim Kurulu Toplantısı Okul Açıklaması!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu Sonrası Açıklamalarda

Bu çalışmaları Milli Eğitim Bakanlığımızla ve Yüksek Öğretim Kurulumuzla istişare ederek en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Fiziki koşulları hazır etmek için ilgili kurumlarımız, bakanlıklarımız tam bir koordinasyon halinde çalışacak ve okullarda öğrencilerimizi bekleyeceğiz.

En net ve yüksek sesle ifade etmek isterim ki tüm okullarımız zamanında açılacak. Yüz yüze eğitimden vazgeçmemiz kesinlikle mümkün değildir. Tüm seviyelerde okullarımız yüz yüze eğitim verecek, uygulamalı eğitimler aralıksız olarak devam edecektir. Artık aşı var.

Koşullar ne olursa olsun öğrencilerimizi koruyarak uygulamalı ve yüz yüze eğitime devam edeceğiz. Gerek ilk ve orta öğretimde gerekse yükseköğrenimde öğrencilerimizi ve ailelerini koruyacak tedbirleri alarak, tüm hazırlıklarımızı yaparak eğitime ara vermeden gelecek eğitim öğretim dönemini karşılayacağız.

787 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör