Fahrettin Koca Okullar Eylül'de Açılacak Mı Sorusunu Yanıtladı! Okul Eylül'de Açılır Mı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Kocaya Okullar eylülde açılacak mı Üniversiteler Eylülde Açılacak mı sorusuna yanıt olarak okulların açılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Peki Okullar Eylülde açılacak mı? Okullar Açılacak Mı? Eylülde Okullar Açılacak Mı? Fahrettin Koca Açıklama! Fahrettin Koca Okul Açıklaması! Fahrettin Koca Okullar açılacak mı? Ziya Selçuk Okul Açıklaması! Üniversiteler Eylülde Açılacak Mı? 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Eylülde Başlayacak Mı?


FAHRETTİN KOCAYA OKUL SORUSU!

Sağlık Bakanı Fahrettin Kocaya “Yine başa mı döndük, bu yıl da çocukları okula gönderemeyecek miyiz?” kaygısı kapladı. Sorusu Üzerine Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık Bakanlığı ile istişare halinde okulların açılması ile ilgili karar verilecek.


Fahrettin Koca ise şu yanıtı verdi “Ben özellikle bu yıl okulların mutlaka açılması gerektiği kanaatindeyim. Üniversitelerle ilgili zaten aşıyı önerdik. Bu anlamda koruyuculuğun giderek daha fazla olacağını biliyoruz. Bu yıl özellikle eğitim boyutuyla bir aksamaya yol açmadan ama tedbirli olarak mutlaka açılması gerektiği kanaatindeyim” Açıklamasında bulunarak Okulların açılması gerektiğine dikkat çekti ve Okulları açmaya kararlı olduğunu açıkladı.1.835 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör