Gözler Kabine Toplantısında! Kabine Toplantısı Başladı! Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün?

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında Toplandı. Toplantının en önemli ana konularından biri koronavirüsle mücade olurken bir yanda da kurban bayramında yapılması planlanan kurban bayramı tatilinin kaç gün olacağı soruları bu toplantıda belli olması bekleniyor.

GÖZLER KABİNE TOPLANTISINDA! TOPLANTI BAŞLADI!

1 Temmuz da ülkemizde normalleşme başlamasının ardından Cumhurbaşkanlığı kabinesi bugün tekrar toplanıyor. Saat 16.00'Da başlayan toplantıda ana gündem maddelerinden biri de koronavirüsle mücadele.


KURBAN BAYRAMI TATİLİ 11 GÜN MÜ OLACAK?

Toplantıda perşembe gününe denk gelen ve resmi tatil olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, 20 Temmuz salı günü başlayıp 24 temmuz cuma gününe kadar sürecek olan kurban bayramı tatilinin hafta sonu ile birlikte birleştirilip birleştirilmemesi bu toplantıda ele alınması beklenen konulardan biri.


Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un Başlayan turizm sezonu, otellerde alınan tedbirlerle ilgili ve sezonla ilgili bilgi vermesi beklenen toplantıda Kurban Bayramı'nda alınması beklenen tedbirlerde masada olacak.


100 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör