Kabine Toplantısı'nda Alınan Kararlar! Bayram Tatili Kaç Gün Olacak? Erdoğan Önemli Açıklama!

Beklenen kabine toplantısı 15.30'da Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında toplandı ve Kabine Toplantısı bitti. Masada İse kurban Bayramında Kaç Gün tatil olacak Belli olması bekleniyor. Kurban bayramı tatili kaç gün olacak? Kabine toplantısı ne zaman olacak? kabine toplantısı ne zaman biticek? kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama! Kabine toplantısında alınan kararlar?

BAYRAM TATİLİ 9 GÜN OLACAK

Normalleşme adımları sonrası en önemli Bakanlar Kurulu'nda Kabine toplantısında alınan karar ile Cumhurbaşkanı Erdoğan Bayram Tatilinin 9 gün olacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Temmuz'dan itibaren başlatılacak olan tatilin 26 Temmuz tarihine kadar blok şekilde birleştirileceğini ifade etti.

"Pazartesi günkü yarım günü idari tatil olarak belirledik. Vatandaşlarımız fiilen 16 Temmuz Cuma akşamından 26 Temmuz Pazartesi Sabahına kadar tatile kavuşmuş olur"


YENİ VARYANTLAR DÜNYA'YI TEHDİT EDİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Korona virüsün yeni varyantları dünyayı tehdit ediyor. Biz hem sağlık sistemimizin gücü hemde aşılama oranlırımızla nispeten iyi bir noktadayız" açıklamasında bulundu.

-"Koronavirüs aşılaması düşük olan yerler nispeten tehdit altına girebilir. Ciddi gayretler ve fedakarlıklarla elde ettiğimiz avantaja sahip çıkmak mecburiyetindeyiz"


-"Bayram günlerini de aynı şekilde kurallara uyarak geçirmeliyiz. Önümüzdeki dönemde aynı sıkıntılara düşmemek için tedbiri elden bırakmamalıyız"

202 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör