Kabine Toplantısı Ne Zaman Olacak? Tüm Türkiye'nin Gözü Bu Toplantıda!

Kabine Toplantısında alınacak kararlar milyonlarca kişi tarafından merakla bekleniyor peki Kabine Toplantısı ne zaman olacak? Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Okullar Kapanacak Mı? Okullar ile ilgili kabine toplantısı kararı ne olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında Kabine Toplantısı Ne Zaman Olacak? Detaylar HaberimizdeKABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN OLACAK?

Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında 27 Eylül Pazartesi Günü Yapılacak. Masada 4 Kritik Konu Var.


BAŞKAN ERDOĞAN CANLI YAYINDA DUYURACAK!

Tüm Türkiye'nin Merakla beklediği toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Toplantının ardından Canlı Yayında Kararları Duyuracak.


TOPLANTIDA 4 KRİTİK KONU VAR!

Kabine toplantısında yüz yüze eğitim ve artan vakalar sonrası yeni korona tedbirleri, yeni yasama yılı ve fahiş fiyatlarla mücadele tedbirleri ele alınacak. Kabine Toplantısının 4 kritik konusu bunlar.


YENİ TEDBİRLER GELEBİLİR

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Okullar ile ilgili son gelişmeleri toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğana aktarması bekleniyor. Yüz yüze eğitime dair yeni tedbirler gelecek mi Toplantının Ardından Belli Olacak.1.582 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör