Mahmut Özer Yüz Yüze Eğitim Açıklaması! Yeni Milli Eğitim Bakanı Yüz Yüze Eğitim Açıklaması!

Yeni Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Okulların Eylülde açılmasıyla ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Peki Okullar Eylülde Açılacak Mı? Yeni MEB Bakanı Mahmut Özer Okul Açıklaması. Mahmut Özer Yüz Yüze Eğitim Açıklaması! Okullar Eylülde nasıl açılacak?

Yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Okullar İle Alakalı Yaptığı Açıklamada "Türkiye, dünyayla yarışabilecek bir eğitim sistemi kurabilecek bir güçtedir. İnanılmaz güçlü bir öğretmen kadromuz var, çok tecrübeli bir bürokratik ekibimiz var. Eğitimin tüm paydaşlarını da dikkate alarak çok çalışacağız. Bu vesileyle belirtmek isterim ki; Eylül'de okulları açmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Pandemi döneminde öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz çok büyük zorluklar yaşadılar ve çok büyük fedakarlıklar gösterdiler. En büyük amacım fırsat eşitliğini sağlamak olacaktır, çok çalışacağız. Eylül’de okulları açmak için ne gerekiyorsa yapacağız. İlk önceliğim gerekli önlemleri alarak okulları yüz yüze eğitime geçmeye hazırlamaktır. Okulların açılması için vakaların sıfırlanmasını bekleyemeyiz. Okulları kapalı tutmak gibi lüksümüz gibi yoktur." Açıklamasında Bulundu Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Yaptığı Açıklamada.
MAHMUT ÖZER ÖNEMLİ AÇIKLAMA

"Sayın bakanımız döneminde başlayan ve bir kısmını birlikte başarılı bir şekilde yürüttüğümüz çok önemli projeler var. Bunları devam ettireceğiz. Öğretim üyesi bir eğitimci ve Milli Eğitim Bakanı olarak en temel amacım, tüm çocuklarımızın, Türkiye'nin neresinde olursa olsunlar kaliteli bir eğitim almaları için fırsat eşitliğini sağlamaktır"

2.918 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör