MERİÇİN HAYAL DÜNYASI

Güncelleme tarihi: 10 Haz 2021

evvel zaman içinde Meriç Karacabeye gitmiş

Samet Merici çağırmış Meriç gel pese gidelim demiş ama başına gelceklerden habersizmiş sonra Meriçle Samet pese gitmiş Meriç pese giderken hep artistçe konuşmuş seni öyle yencem böyle yencem diye her neyse oturmuşlar ilk maça hooop Samet yenmiş ikinci maçtada öne geçince Samet havalanmaya başlamış sonra noldu hani yenecektin diye snra Meriçin sinirleri bozulmuş tak tak tak tam 8 tane maç kazanmış samete ilk maç dışında maç kaybetmemiş en başlarda susmayanan Sametin sesi çıkmamaya başlamış basmıyo tuş basmıyo falan diye ağlamaya başlamış ama meriç anlamadan golleri takmaya devam etmiş çünkü Samet en başta Meriçi çok sinir etmişti samet 8 1 yenilmeyi hak etmişti Samet gibi arkadaşlarınız varsa arkadaşlar indirin zınq zınq dövün Samet Meriçe hep artistlik yapçam ama hepte sopa yer küçüken Meriç bir gün sametlere gitmişti o gün meriç sameti hiç dövmemişti Samette bu duruma şaşkınlıkla bakıyordu sonra samet merak edip soru neden

Meriç dedi noldu bu gün beni hiç dövmedin bişeymi oldu sonra Meriçte buna sinir olup sameti dövmüştü Samet merakının sonucunu sopayla almıştı evet arkadaşlar burdan çıkarabileceğimiz sonuç fazla merak hiç bir zaman iyi değildir Samet aç bir insandır hep tost yer tostları yiyip kilo aldığı için şikayet eder sonasında neden yedim der ama yemeği hiç bırakmaz Samet gibi olmayın arkadaşlar


NOT= KONUŞAN (SAMET) Meriç arkadaşımız kendine çok güvenen bir arkadaşımız. Şu olayı anlatmadı sizlere Meriç arkadaşımızla bir gün tekrar pese gittik ve bana havalı havalı hep 8-1 seni yenicem diyip durdu! tabi bunun üstüne Samet'in çok siniri bozuldu ve gittikleri internet kafa de Meriç 5-2 öne geçmişken.


Meriç hep kendi kafasına göre oyun açıyordu tabi Samet uzun maçları pek beceremiyor ve uzun maçları sevmiyordu o nedenle uzun maçlarda çoğu zaman kaybeder. Meriçe kısa maç aç dediğimizde Meriç arkadaşımız korkuyor ve kısa maç açma diyordu hatta bir kaç maç kısa maç açtığımızda 30 dakika oynadığımız uzun maçları kısa maç ile 30 dakika bile oynamadan hadi yeter diyordu ama o gün Samet Meriçe çok hırslandı ve skor 5-2 iken kısa maçları seven Samet kısa maçlarda skoru 6-5 e getirerek süreyi doldurdu.


Meriç tabi yenileceğini anlayınca kısa maçlara hep uzun sürdü yeter diyip uzun maça geçmek istiyordu ama bu sefer Samet Meriçe hep senin istediğine göre oynamıyacağım diyerek skoru 5-2 den 6-5 yaparak meriçe haddini bildirdi. ve Meriç arkadaşımız pese idmanlıyken yani bir sürü arkadaşı ile pes oynarken ısınırken Samet ise sadece bir kaç ayda bir pes oynuyordu ve Meriçle kapışıyordu o nedenle Meriçin Sametten daha iyi oynaması normal. (MERİÇ ARKADAŞIMIZ HER ZAMAN İDDİALI KONUŞUR SONRA PÜFF DİYE SÖNER SİZ ÖYLE OLMAYIN)
1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör