PUBG MOBİLE Güncelleme Gelmedi Hatası! PUBG MOBİLE Güncelleme! PUBG MOBİLE Ağır Silah modu kapalı?

Pubg Mobile Güncelleme sorunları var peki PUBG Mobile güncellemesi nasıl yapılır? PUBG Mobile güncelleme gelmedi hatası? PUBG Mobile güncelleme gelmedi hatası nedir? Oyun dünyasının popüler ismi PUBG Mobile büyük bir güncelleme daha aldı ve güncellemenin ardından ağır silah modu kapalı güncelleme hatası gibi hatalar oldu peki nedir? Bazı kullanıcılar ise PUBG mobile güncelleme gelmedi hatası ile karşılaşıyor. Peki PUBG Mobile'de güncelleme nasıl yapılır nasıl yapıcaz?

Pubg Mobile Güncelleme sorunları var peki PUBG Mobile güncellemesi nasıl yapılır? PUBG Mobile güncelleme gelmedi hatası? PUBG Mobile güncelleme gelmedi hatası nedir? Oyun dünyasının popüler ismi PUBG Mobile büyük bir güncelleme daha aldı ve güncellemenin ardından ağır silah modu kapalı güncelleme hatası gibi hatalar oldu peki nedir? Bazı kullanıcılar ise PUBG mobile güncelleme gelmedi hatası ile karşılaşıyor. Peki PUBG Mobile'de güncelleme nasıl yapılır nasıl yapıcaz? PUBG Mobile güncellemesi ile ilgili tüm merak edilenler


PUBG MOBİLE AĞIR SİLAH NEDEN KAPALI?

PUBG Mobile Ağır silah modunda Erangel haritası ve 100 kişilik bir şekilde başlarsınız. 100 Kişi içerisinden sona kalan yani 1. olan takım Chicken Dinner'ı kazanacağı bir oyun modudur.

Bu oyun modundan ağır silahların neredeyse tümü var Roketatarlar el bombası gibi pek çok ağır silah var, aynı şekilde helikopter ve ağır makineli arabalarda bulunuyor oyunda.


PUBG Mobile güncellemeleri görmek amaçlı olduğu için ağır silah modunu kapalı hale getirmiştir. Etkinler veya yeni güncellemeler olduğu zaman dilimleride ağır silah modu her zaman kapalı kalır.

PUBG MOBİLE GÜNCELLEME NASIL YAPILIR?

8 Temmuz 03.00 UTC'ye kadar Galaxy Store


8 Temmuz 06.00 UTC'ye Kadar App Store


Amazon Appstore 8 Temmuz 08.00 UTC'ye Kadar


Google Play 8 Temmuz 15.30 UTC'ye Kadar


Güncelleme: Paylaşılan yeni bilgiler ile birlikte, PUBG Mobile 1.5 Güncellemesinin saatinin 8 temmuz Perşembe sabahı erken saatlere değiştirildi.


Önceki oyun güncellemelerine bakıldığı zaman yaklaşan 1.5 güncellemesinin Android cihazlar için 600MB Civarında Olması bekleniyor, İOS Güncellemelerinde ise 1.5GB Olması beklenmekte.

149 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör