Ziya Selçuk'tan Çok Önemli Açıklamalar!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Sosyal Medya Hesabından çok önemli açıklamalarda bulundu. Yaptığı Açıklamalarda Hakkari Yükseova'ya Giden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Öğrencilerin Mutluluklarınıda Paylaştı. İşte Haberimizin Ayrıntıları.


Youtube Kanalımıza'da Abone olarak tüm gelişmelerden Haberdear Olabilirsiniz!

https://www.youtube.com/c/BilginVarMı/featured

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Yaptığı Açıklamada Burası Hakkari Yüksekova… Havası ve tabiatı harika… Ondan mıdır nedir, çocuklarımda ayrı bir güzellik, duruluk; bende ise ayrı bir enerji var. :) Çocuklarımın gülüşlerini, bakışlarını cebime koyup her zaman yanımda taşımak isterdim. Mutluluğunuz daim olsun kuzularım… Açıklamasında Bulundu Ziya Selçuk.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Bir Diğer Açıklamasında İse “Ziya Öğretmen Buluşmaları”nın bugünkü adresi Hakkâri’ydi.

“Rengi Hakkâri, rengi Türkiye’dir.” diyen her bir meslektaşımın yaşadığı topluma varlığıyla güç verişine, öğrencilerinde coşku ve saygı uyandırışına, emeklerine bizzat şahitlik etmenin vakarı içindeyim. Açıklamasında Bulundu!


Ziya Selçuk Yaptığı Son Açıklama! Yüksekova’da öğrencilerimle smaç bastık potaya, malum boy avantajı :) voleybol oynadık... Kantinde beni gören yavruların şaşkınlığı, ardından yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. Son haftanın içindeyiz ama yeni başlamışız gibi... Açıklamasında Bulundu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk!537 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör